POKONAJ BARIERY ZWIĄZANE Z PRZETWARZANIEM DANYCH

FME Desktop jest wszechstronnym zestawem narzędzi typu Spatial ETL (Extract, Transform and Load) wykorzystywanym przez tysiące specjalistów GIS na całym świecie w celu szybkiej translacji, transformacji i integracji danych.
FME Desktop jest skutecznym rozwiązaniem dla konwersji danych.
FME umożliwia przekształcanie danych przestrzennych na precyzyjnie określony format i strukturę przy wykorzystaniu szybkiego i łatwego procesu. Oferuje szeroki, elastyczny zestaw narzędzi Spatial ETL, które pozwalają na:
■ szybką TRANSLACJĘ setek formatów danych
■ elastyczną TRANSFORMACJĘ modelu danych
■ zaawansowaną INTEGRACJĘ pomiędzy różnymi typami danych

Szybka TRANSLACJA danych przestrzennych

Tłumaczenie danych z jednego formatu na drugi nie musi być czasochłonne. FME stanowi atrakcyjną alternatywę dla pisania kodu, sprawiając, że translacja danych pomiędzy wieloma formatami jest szybka i prosta. Wystarczy tylko wskazać i kliknąć, aby utworzyć graficzny model przepływu danych, który zmigruje dane do wskazanego systemu. W zależności od potrzeb można wykorzystać jedną z dwóch opcji: Universal Translator – dla prostych konwersji lub FME Workbench – dla bardziej skomplikowanych translacji.

Wsparcie tłumaczenia formatów w FME Desktop nie ma sobie równych. Posiadając możliwość odczytywania i zapisywania setek formatów i typów danych, FME jest jedynym prawdziwym zestawem narzędzi Spatial ETL, które może spełnić oczekiwania związane z translacją danych – zarówno dziś, jak i w przyszłości.

10 podstawowych korzyści z FME

  1. Wymiana danych pomiędzy CAD i GIS
  2. Ładowanie, replikacja, aktualizacja i migracja danych do baz
  3. Restrukturyzacja i transformacja modelu danych
  4. Integracja danych przestrzennych i “nieprzestrzennych”
  5. Sprawna konwersja i translacja danych
  6. Dystrybucja danych przestrzennych
  7. Konwersja pomiędzy układami współrzędnych
  8. Zapewnienie poprawności i wysokiej jakości danych
  9. Sprawne wykorzystywanie danych przez Internet
  10. Wydobycie danych o lokalizacji z tradycyjnych baz danych

Efektywna konwersja danych przestrzennych

Konwersja danych przestrzennych do precyzyjnie określonego modelu danych może być złożona. Dane są rozproszone w wielu systemach i bazach, pisanie skryptów tłumaczących dane z formatu na format jest czasochłonne, a struktura otrzymanych na wyjściu danych często nie spełnia stawianych oczekiwań. Ile kosztuje Twoja firmę ten nieefektywny proces?